top of page

OVERLAND 4x4 RALLY

Untitled-2_edited.png

Trans-Carpathia

Dobrodružný Jesenný Špeciál

Vypredané, ďakujeme!

14. - 21. Októbra 2023

(Galéria na spodu stránky)

Adventure Open 4x4

Kategória 

Dobrodružná Navigačná Overland-rally

Kto povedal, že jeseň má byť nudná?

Vydajte sa spolu nami za skutočným dobrodružstvom...

Čakajú na vás tie najkrajšie farby, príroda, výhľady a neznáme miesta Karpát a Transylvánie...

Zážitky, skvelá zábava a práca s mapou. Dobrodružné cesty a neuveriteľné jesenné farby Transylvánskej prírody, ktorej krásu a jedinečnosť sa dá naozaj len ťažko opísať.
 

Dobrodružná orientačná rally vás prevedie miestami, ktoré vám rozbúšia srdce, zataja dych a vyženú teplotu vašeho motora. Rozhodne to však nebude o pohodlí. Bude to o skutočnom dobrodružstve a nezabudnuteľných zážitkoch.
Opustení komfortnej zóny a všetkého, čo robí náš svet bezpečným, pohodlným, predvídateľným a nudným. Práve za touto hranicou sa totiž, začína skutočné dobrodružstvo...

Navigácia:

Vedieť presne kadiaľ ísť, bez možnosti improvizovať, nesprávne odbočiť, zablúdiť, zapadnúť a využiť všetky svoje zmysly, by bola určite nuda.

 

Vo svete zmapovanom satelitmi, dostupnom na kliknutie v tvojom mobile, je čoraz ťažšie zablúdiť. S myšlienkou nepripraviť ťa o tak vzácnu možnosť a skutočné dobrodružstvo ti nedáme presnú gps trasu. 

Roadbook:

Posádky kategórie Open 4x4 dostanú navigačný Roadbook so špeciálnymi súradnícami, pokynmi a indíciami ktoré vám pomôžu nájsť cestu ku jednotlivým kontrolným bodom rally.

 

Tie sú umiestnené tak, aby naplno využili potenciál nádhernej jesennej prírody

Povedú vás tými najdobrodružnejšími cestami, krásami a zaujímavosťami prírody aj krajiny. Od známych až po tie, ktoré sú ukryté pred bežnými turistami a o to zaujímavejšie... Cesta, ktorou sa k ním dostanete však nebude často jednoduchá a to, či ich nájdete, záleží len na vás a na šikovnosti vašej posádky. 

Trasa 4x4:

Spoznáte miesta divoké a odľahlé, ktoré by ste sami možno neobjavili. Ukážeme vám tie najkrajšie zákutia krajiny, prírodu, dedinky v horách odrezané od sveta a výhľady, na ktoré určite nezabudnete. Prevedie vás horami aj najdlhšími dolinami, v ktorých často nebude signál. - Berte to ako príležitosť, oddýchnuť si od bežného sveta a užiť si kontakt s prírodou a priateľmi.

Mnohých potešia nekonečné možnosti pre kemping a večery strávené pod hviezdnym nebom pri táboráku, či prekrásne jesenné rána a západy slnka z vrcholov hôr. Všetko čaká len na vás… Ak máte vhodné auto, Stačí sa len zbaliť a vyraziť..

Spravme svet o trochu lepším miestom

Príde nám zodpovené a férové, podporiť myšlienky, projekty a ľudí, ktorí pomáhajú udržať, chrániť a zlepšiť nádherný tradičný a unikátny vzhľad krajín, ktoré tak milujeme a pomôcť im. Každému z vás preto dávame možnosť spraviť malé gesto vďaky za úžasné zážitky, možnosti a príbehy, ktoré nám dávajú krajiny, ktorými prechádzame. Prečítajte si viac o tom, ako môžete pomôcť, kliknutím na odkaz nižšie.

Registrácie:
 
Kategória 4x4 Classic:
Vozidlá nad 20 rokov, objem do 2.7Ltr.

Prihlásení do 1.10.2023 - 291,- eur
Prihlásení do 8.10.2023 - 390,- eur

Kategória 4x4 Open:
Bez obmedzení:

Prihlásení do 1.10.2023 - 391,- eur
Prihlásení do 8.10.2023 - 476,- eur

VYPREDANÉ - ĎAKUJEME!

Jesenná Edícia štartuje už 14. Októbra 2023!

 

Štartovné je za celú posádku jedného vozidla. Čím viac vás bude v aute, tým viac ušetríte. A viac zábavy zažijete :)
Účasťou podporujete charitatívne projekty spojené s rally Trans-Carpathia či projekty podľa vlastného výberu v niekoľkých cieľových krajinách.
 

IMG_2914.jpg
Untitled-2_edited.png

Pridaj sa k nám :)

Jesenný Špeciál

Kompletné info

Untitled-1.jpg

Trans

Carpathia Charity

Sme hosťami v neuveriteľne krásnych a mimoriadne pohostinných krajinách. Preto sa cítime povinní, správať sa k nim a ich ľuďom s pokorou a úctou. Stále je tu však omnoho viac toho, čo pre krajiny, ktoré nám dávajú tak úžasné príbehy a zážitky, môžeme urobiť. 

Budúcnosť každej z týchto krajín je pre nás veľmi dôležitá. 
Preto sme sa rozhodli, že pre ňu spravíme viac, než že cestou zamávame domácim a zodraté pneumatiky nenecháme v lese uprostred národného parku... 

Untitled-3_edited.png

Galéria 4x4 Adventure

Atumn 4x4 gallery
bottom of page