top of page
Untitled-4_edited.png

Jesenný Špeciál

Dobrodružná GPS rally pre klasické vozidlá.

Trans-Carpathia
Adventure rally

Trans-Carpathia
Adventure rally

Kategória: Adventure Classic

Autami za pár drobných...

Dobrodružná orientačná rally Autom do tisíc Eur.

14.-21. Október 2023

Rumunsko - Transylvánia

Registrácie na jeseň sú vypredané.

 
 
 

VOZIDLÁ:

1. Zoženieš do 1000 eur.
2. Alebo vek nad 12 rokov
3. Alebo objem do 1400 ccm.

Kto povedal, že jeseň je nudná?

Čakajú na vás tie najkrajšie farby prírody, výhľady a neznáme miesta Karpát a Transylvánie...

Dobrodružná orientačná rally vás prevedie miestami, ktoré rozbúšia srdce, zataja dych a vyženú teplotu vašeho motora. Rozhodne to nebude o pohodlí. Bude to o skutočnom dobrodružstve a nezabudnuteľných zážitkoch.

Opustení komfortnej zóny a všetkého, čo robí náš svet bezpečným, pohodlným, predvídateľným a nudným. Práve za touto hranicou sa totiž, začína skutočné dobrodružstvo...

Navigácia a Trasa:

Vedieť presne kadiaľ ísť, bez možnosti nesprávne odbočiť, zablúdiť, zapadnúť, improvizovať a využiť všetky svoje zmysly, by bola nuda.

 

Vo svete zmapovanom satelitmi, dostupnom na kliknutie v tvojom mobile, je čoraz ťažšie sa stratiť. Nechceme Ťa pripraviť o tak vzácnu možnosť a skutočné dobrodružstvo - práve preto ti nedáme presnú gps trasu.

Neoficiálny štart:
(Stretnutie posádok) - (sobota): Slovensko

Oficiálny Štart 2023:
Začiatok a Cieľ Jesennej špeciálnej Edície: Rumunsko - Transylvánia

 
 
 

Roadbook:
Každá posádka dostane špeciálny navigačný Roadbook s množstvom pokynov, súradníc a indícií ktoré jej pomôžu nájsť cestu k prejazdovým bodom naprieč celou trasou rally.

 

Tie sú umiestnené tak, aby využili potenciál nádhernej jesennej prírody a previedli vás dobrodružnými cestami,  krásami a zaujímavosťami krajiny.  Od známych až po tie, ktoré sú skryté pred bežnými turistami a o to zaujímavejšie. Cesta, ktorou sa k ním dostanete však nebude vôbec jednoduchá a to, či ich nájdete, záleží len na šikovnosti vašej posádky. 

Spravme svet o trochu lepším miestom

Príde nám zodpovené a férové, podporiť myšlienky, projekty a ľudí, ktorí pomáhajú udržať, chrániť a zlepšiť nádherný tradičný a unikátny vzhľad krajín, ktoré tak milujeme a pomôcť im. Každému z vás preto dávame možnosť spraviť malé gesto vďaky za úžasné zážitky, možnosti a príbehy, ktoré nám dávajú krajiny, ktorými prechádzame. Prečítajte si viac o tom, ako môžete pomôcť, kliknutím na odkaz nižšie.

Registrácie:
 
Prihlásení do 2.10.2023 - 241,- eur
Prihlásení do 8
.10.2023 - 292,- eur

Registrácie na jesenný špeciál sú vypredané a uzatvorené.
Počet posádok je limitovaný!

 

Štartovné je za celú posádku jedného vozidla. Čím viac vás bude v aute, tým viac ušetríte a viac zábavy zažijete. 
Účasťou podporujete charitatívne projekty spojené s rally Trans-Carpathia či projekty podľa vlastného výberu v niekoľkých cieľových krajinách.
 

IMG_2914.jpg
Untitled-3_edited.png

Pridáš sa k nám?

Jesenný Špeciál

Kompletné info

Untitled-1.jpg

Trans

carpathia Charity

Nádherná príroda nie je samozrejmosť...


Sme hosťami v neuveriteľne krásnych a mimoriadne pohostinných krajinách. Preto sa cítime povinní, správať sa k nim a ich ľuďom s pokorou a úctou. Stále je tu však omnoho viac toho, čo pre krajiny, ktoré nám dávajú tak úžasné príbehy a zážitky, môžeme urobiť. 

Budúcnosť každej z týchto krajín je pre nás veľmi dôležitá. 
Preto sme sa rozhodli, že pre ňu spravíme viac, než že cestou zamávame domácim a zodraté pneumatiky nenecháme v lese uprostred národného parku... 

Logo 2022.png

Mix rôznych foto - Nová jesenná galéria pribudne čoskoro ;)

bottom of page