Kompletné info

Kategória 4x4

Logo bez roku.png

Zimný špeciál

4. - 11. Februára 2023

TRANS

CARPATHIA

ADVENTURE 4x4 RALLY

Zimný overland špeciál

Prečítajte si zopár slov O NÁS tu.

4. - 11. Február 2023

Adventure Open 4x4

Kategória 

Dobrodružná Navigačná Overland-rally

Zimný Špeciál

Slovensko - Poľsko - Maďarsko - Transylvánia
 

4. - 11. Februára 2023

Kto povedal, že v zime treba sedieť doma?

Vydajte sa s nami za skutočným zimným dobrodružstvom...

Čakajú na vás tie najkrajšie cesty, príroda, výzvy a neznáme miesta nádherných zimných Karpát, Rumunska a Transylvánie.

Dobrodružná orientačná rally, ktorá na jeseň roku 2022 zažila množstvo pozitívnych ohlasov, sa vám po prvý krát predstaví vo svojej špeciálnej zimnej verzii.

Počas celého týždňa vás zábavným spôsobom, plným práce s mapou a orientácie v teréne, povedie cestami, ktoré každému milovníkovi zimnej jazdy rozbúšia srdce.

Vezme vás na krásne a často neznáme miesta, ktoré sú jedinečné práve uprostred zimy. Miesta, ktoré by vás samých možno nikdy nenapadlo navštíviť. Vôbec to však nebude dovolenka, na akú ste zvyknutí... Bude o skutočnom dobrodružstve, opustení komfortnej zóny a nezabudnuteľných zimných zážitkoch.  Práve za touto hranicou, sa totiž začína každé veľké dobrodružstvo...

Navigácia:

Vo svete zmapovanom satelitmi, dostupnom na kliknutie v tvojom mobile, je čoraz ťažšie zablúdiť. S myšlienkou nepripraviť ťa o tak vzácnu možnosť a skutočné dobrodružstvo ti nedáme presnú gps trasu. Dostaneš však niečo omnoho zaujímavejšie... :)

...vedieť presne kadiaľ ísť, bez možnosti improvizovať, nesprávne odbočiť, zablúdiť, zapadnúť a využiť všetky svoje zmysly, reťaze alebo lopatu by bola skrátka poriadna nuda...

Roadbook:

Posádky kategórie 4x4 Open dostanú špeciálny navigačný Roadbook s navigačnými pokynmi, súradnícami, popismi a indíciami ktoré vám pomôžu nájsť cestu ku jednotlivým kontrolným a prejazdným bodom rally.

 

Tie sú umiestnené tak, aby naplno využili potenciál nádhernej zimnej prírody.

Povedú tými najkrajšími zimnými cestami, zabudnutými cestičkami, krásami a zaujímavosťami prírody aj krajiny.  Cesta, ktorou sa k ním dostanete však občas nebude jednoduchá a to, či sa k nim dostanete, záleží len na šikovnosti vašej posádky. 

Trasa 4x4 Adventure Open:

Od najkrajších miest, histórie a známych pamiatok, až po neznáme, skryté a krásne miesta uprostred nádhernej karpatskej prírody, kam vedú len biele zaviate cesty...
 

Trasa bohatá na zážitky...
Ukážeme vám najkrajšie zákutia krajiny, divoké a odľahlé, ktoré by ste sami možno nikdy neobjavili. Prírodu, dedinky v horách odrezané od sveta a výhľady, na ktoré určite skoro nezabudnete. Prevedieme vás miestami, ktoré sú výnímočné práve počas zimy.
Od tých, stvorených človekom, až po krásy prírody ukryté na miestach, kde často nebude signál. - Berte to ako príležitosť, oddýchnuť si od bežného sveta a vychutnať dobrodružstvo a skutočný kontakt s prírodou a priateľmi.


Zimu naozaj milujeme...
Môžete sa preto tešiť na mnohé prírodné cesty a cestičky pokryté snehom, ktoré budú pre milovníkov zimnej jazdy skutočným šoférskym potešením. 

Mnohých potešia nekonečné možnosti pre zimný kemping, či romantické večery strávené pod hviezdnym nebom o samote pri táboráku, či v spoločnosti ostatných posádok na obľúbených spoločných kempoch, trblietavé zimné rána aj západy slnka uprostred hôr.

Ak vás zaujíma, ako vyzeral Jesenný 4x4 Špeciál, pozrite si viac tu:
shorturl.at/ckHZ8
Čaká na vás nezvyčajné dobrodružstvo.. Stačí sa len zbaliť a vyraziť s nami...

Spravme svet o trochu lepším miestom

Príde nám zodpovené a férové, podporiť myšlienky, projekty a ľudí, ktorí pomáhajú udržať, chrániť a zlepšiť nádherný tradičný a unikátny vzhľad krajín, ktoré tak milujeme a pomôcť im. Každému z vás preto dávame možnosť spraviť malé gesto vďaky za úžasné zážitky, možnosti a príbehy, ktoré nám dávajú krajiny, ktorými prechádzame. Prečítajte si viac o tom, ako môžete pomôcť, kliknutím na odkaz nižšie.

Štartovné:
 
Prihlásení do 29.1.2023 - 291,- eur

Štartovné je za celú posádku jedného vozidla. Čím viac vás bude v aute, tým viac ušetríte a viac zábavy zažijete. 
Účasťou podporujete charitatívne projekty spojené s rally Trans-Carpathia
v niekoľkých cieľových krajinách.

 

DJI_0172_edited.jpg
Logo 2022.png

Pridáš sa k nám?

ZIMný Špeciál

Kompletné info

DSC04535.JPG

Trans

Carpathia Charity

Sme hosťami v neuveriteľne krásnych a mimoriadne pohostinných krajinách. Preto sa cítime povinní, správať sa k nim a ich dobrosrdečným ľuďom s pokorou a úctou. Stále je tu však omnoho viac toho, čo pre krajiny, ktoré nám dávajú tak úžasné príbehy a zážitky, môžeme urobiť. 

Budúcnosť každej z týchto krajín je pre nás veľmi dôležitá. 
Preto sme sa rozhodli, že pre ňu spravíme viac, než že cestou zamávame domácim a zodraté pneumatiky nenecháme v lese uprostred národného parku... 

Logo 2022.png