top of page

Kompletné info

Kategória 4x4

Stickers Winter_edited.png

Zimný špeciál

4. - 11. Februára 2023

TRANS

CARPATHIA

ADVENTURE 4x4 RALLY

Na ceste za dobrodružstvom...

Zimný overland špeciál

4. - 11. Február 2023

Adventure Open 4x4

Kategória 

Zimný Špeciál

Dobrodružná Navigačná Overland-rally

4. - 11. Februára 2023

Slovensko - Poľsko - Maďarsko - Transylvánia
 

Kto povedal, že v zime treba sedieť doma?

Vydajte sa s nami za skutočným zimným dobrodružstvom!

Spoznaj s nami nádherné miesta
Severného Slovenska, Tatranského Poľska a Rumunskej Transylvánie, o ktorých mnohí nemajú poňatia... ;)

Dobrodružná orientačná overland-rally, ktorá na jeseň roku 2022 zažila mnoho pozitívnych ohlasov, sa vám po prvý krát predstaví vo svojej špeciálnej zimnej verzii.

Zaujíma vás ako vyzeral jesenný Over-Land špeciál v roku 2022?
Pozrite si viac tu:
shorturl.at/ckHZ8

Navigačná zimná GPS rally vás počas celého týždňa, zábavným spôsobom, plným práce s mapou a orientácie v teréne, povedie cestami, ktoré každému milovníkovi zimnej jazdy rozbúšia srdce.

Vezme vás na krásne a často neznáme miesta, ktoré sú jedinečné práve uprostred zimy. Miesta, ktoré by vás samých možno nikdy nenapadlo navštíviť. Vôbec to však nebude dovolenka, na akú ste zvyknutí... Bude o skutočnom dobrodružstve, opustení komfortnej zóny a nezabudnuteľných zimných zážitkoch.  Práve za touto hranicou, sa totiž začína každé veľké dobrodružstvo...

Navigácia:

Vo svete zmapovanom satelitmi, dostupnom na kliknutie v tvojom mobile, je čoraz ťažšie zablúdiť. S myšlienkou nepripraviť ťa o tak vzácnu možnosť a skutočné dobrodružstvo ti nedáme presnú gps trasu. Dostaneš však niečo omnoho zaujímavejšie!

Totiž - vedieť presne kadiaľ ísť, bez možnosti nesprávne odbočiť, zablúdiť, zapadnúť, improvizovať a využiť všetky svoje zmysly, by bola skrátka poriadna nuda... ;)

Roadbook:

Posádky kategórie 4x4 Open dostanú špeciálny navigačný Roadbook s navigačnými pokynmi, súradnícami, popismi a indíciami ktoré vám pomôžu nájsť cestu ku jednotlivým kontrolným a prejazdným bodom rally.

 

Tie sú umiestnené tak, aby naplno využili potenciál nádhernej zimnej prírody.

Povedú tými najkrajšími zimnými cestami, zabudnutými cestičkami, krásami a zaujímavosťami prírody aj krajiny.  Cesta, ktorou sa k ním dostanete však občas nebude jednoduchá a to, či sa k nim dostanete, záleží len na šikovnosti vašej posádky. 

Trasa 4x4 Adventure Open:

Od najkrajších miest, histórie a známych pamiatok, až po neznáme, skryté a krásne miesta uprostred nádhernej karpatskej prírody, kam vedú len biele zaviate cesty...
 

Trasa bohatá na zážitky:
Ukážeme vám najkrajšie zákutia krajiny, divoké a odľahlé, ktoré by ste sami možno nikdy neobjavili. Prírodu, dedinky v horách odrezané od sveta a výhľady, na ktoré určite skoro nezabudnete. Prevedieme vás miestami, ktoré sú výnímočné práve počas zimy.
Od tých, stvorených človekom, až po krásy prírody ukryté na miestach, kde často nebude signál. - Berte to ako príležitosť, oddýchnuť si od bežného sveta a vychutnať dobrodružstvo a skutočný kontakt s prírodou a priateľmi.


Zimu naozaj milujeme :)
Môžete sa preto tešiť na mnohé prírodné cesty a cestičky pokryté snehom, ktoré budú pre milovníkov zimnej jazdy skutočným šoférskym potešením. 

Mnohých potešia nekonečné možnosti pre zimný kemping, či romantické večery strávené pod hviezdnym nebom o samote pri táboráku, či v spoločnosti ostatných posádok na obľúbených spoločných kempoch, trblietavé zimné rána aj západy slnka uprostred hôr.

Ak vás zaujíma, ako vyzeral Jesenný 4x4 Špeciál, pozrite si viac tu:
shorturl.at/ckHZ8
Čaká na vás nezvyčajné dobrodružstvo.. Stačí sa len zbaliť a vyraziť s nami... :)

Spravme svet o trochu lepším miestom

Príde nám zodpovené a férové, podporiť myšlienky, projekty a ľudí, ktorí pomáhajú udržať, chrániť a zlepšiť nádherný tradičný a unikátny vzhľad krajín, ktoré tak milujeme a pomôcť im. Každému z vás preto dávame možnosť spraviť malé gesto vďaky za úžasné zážitky, možnosti a príbehy, ktoré nám dávajú krajiny, ktorými prechádzame. Prečítajte si viac o tom, ako môžete pomôcť, kliknutím na odkaz nižšie.

Štartovné:
 
(Ročník 2024 Pripravujeme)
Prihlásení do XX.X.2023 - XXX,- eur

Štartovné je za celú posádku jedného vozidla. Čím viac vás bude v aute, tým viac ušetríte a viac zábavy zažijete. 
Účasťou podporujete charitatívne projekty spojené s rally Trans-Carpathia
v niekoľkých cieľových krajinách.

 

DJI_0172_edited.jpg
Stickers Winter_edited.png

Pridáš sa k nám?

ZIMný Špeciál

Kompletné info

DSC04535.JPG

Trans

Carpathia Charity

Sme hosťami v neuveriteľne krásnych a mimoriadne pohostinných krajinách. Preto sa cítime povinní, správať sa k nim a ich dobrosrdečným ľuďom s pokorou a úctou. Stále je tu však omnoho viac toho, čo pre krajiny, ktoré nám dávajú tak úžasné príbehy a zážitky, môžeme urobiť. 

Budúcnosť každej z týchto krajín je pre nás veľmi dôležitá. 
Preto sme sa rozhodli, že pre ňu spravíme viac, než že cestou zamávame domácim a zodraté pneumatiky nenecháme v lese uprostred národného parku... 

Logo 2022.png

Ochutnávka Zimy 2023